27 квітня 2023 року в рамках фестивалю «Art-планета» для учнів мистецьких шкіл відбулися два творчих змагання:
У цих конкурсах взяли участь 28 учнів мистецьких шкіл нашого міста.
До складу журі увійшли провідні викладачі та музиканти Запоріжжя:
Після конкурсних виступів юних музикантів журі визначили переможців конкурсів у кожній віковій категорії.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Міський конкурс солістів з фаху скрипки, альта
І вікова група - І вікова підгрупа «дебют на сцені» (до 7 років включно)
1 місце |
Бувайло Олександр, викладач Бєлоконєва О.О., ЗДШМ №4 |
2 місце |
Феняк Микола, викладач Слободяник Т.О., ЗДШМ №3 |
І вікова група - ІІ вікова підгрупа (від 8 до 10 років включно)
1 місце |
Величко Елеонора, викладач Величко В.І., ЗДМШ №3 |
2 місце |
Авраменко Ізольда, викладач Бикова Н.В., ЗДМШ №3 |
2 місце |
Орел Марія, викладач Авдієвська А.Р., ЗДМШ №4 |
3 місце |
Яцук Єгор, викладач Бикова Н.В., ЗДМШ №3 |
3 місце |
Дегтярьова Аліна, викладач Острецова Д.В., ЗДМШ №5 |
3 місце |
Швець Іларія, викладач Пономаренко Л.О., ЗДШМ №3 |
3 місце |
Кухар Анастасія, викладач Чуча Л.В., ЗДМШ №1 |
3 місце |
Галенда Мілана, викладач Бондаренко Г.О., ЗДМШ №5 |
3 місце |
Медведєва Віра, викладач Різниченко С.І., ЗДШМ №3 |
ІІ вікова група (від 11 до 13 років включно)
Гран-прі |
Прокоф`єва Марія, викладач Музикант Г.І., ЗДМШ №1 |
3 місце |
Таран Катерина, викладач Бондаренко Г.О., ЗДМШ №5 |
3 місце |
Ващенко Анна, викладач Стариковська І.В., ЗДМШ №2 |
3 місце |
Авраменко Богдан, викладач Бикова Н.В., ЗДМШ №3 |
дипломант |
Кучеренко Олена, викладач Мовчан А.Б., ЗДМШ №6 |
ІІІ вікова група (від 14 до 16 років включно)
Гран-прі |
Єршова Софія, викладач Круглова О.Г., ЗДМШ №2 |
1 місце |
Фадіна Софія, викладач Бондаренко Г.О., ЗДМШ №5 |
2 місце |
Моногошева Катерина, викладач Стариковська І.В., ЗДМШ №2 |
2 місце |
Лазебний Микита, викладач Федорова І.О., ЗДМШ №7 |
Міський конкурс солістів з фаху віолончелі, контрабасу
І вікова група - І вікова підгрупа «дебют на сцені» (до 7 років включно)
1 місце |
Костюк Філіпп, викладач Кулемзіна В.В., ЗДМШ №6 |
І вікова група - ІІ вікова підгрупа (від 8 до 10 років включно)
1 місце |
Величко Аміна, викладач Попова О.О., ЗДМШ №3 |
2 місце |
Кузнєцова Аліна, викладач Надтока О.В., ЗДМШ №4 |
3 місце |
Рій Маріанна, викладач Таран Т.Р., ЗДМШ №8 |
3 місце |
Корекян Давид, викладач Одішвілі І.М., ЗДШМ №4 |
ІІІ вікова група (від 14 до 16 років включно)
Гран-прі |
Сухомлинський Олександр, викладач Комарова Т.Г., ЗДМШ №1 |
2 місце |
Очкін Олександр, викладач Таран Т.Р., ЗДМШ №8 |
3 місце |
Скляренко Маргарита, викладач Кулемзіна В.В., ЗДМШ №6 |
Бажаємо учасникам творчих змагань подальших успіхів, натхнених виступів у майбутньому та щиро вітаємо з перемогою!