У Запоріжжі відбувся другий музичний конкурс у рамках міського фестивалю «Art-планета Z» для учнів мистецьких шкіл.
11 березня у дитячій музичній школі № 4 відбувся міський конкурс класичних та камерних ансамблів струнно-смичкових інструментів серед учнів мистецьких шкіл.
До складу журі увійшли провідні викладачі з фаху струнно-смичкових інструментів:
- викладач-методист Харківської середньої спеціалізованої музичної школи – інтернату, завідуюча відділом струнно-смичкових інструментів, кандидат мистецтвознавства, голова журі Ірина Вікторівна Гребнєва;
- викладач кафедри «Оркестрові струнні інструменти комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровська академія музики ім. М.І.Глінки» Дніпропетровської обласної ради Костянтин Андрійович Цацин;
- старший викладач циклової комісії «Оркестрові струнні інструменти» комунального закладу «Запорізьке музичне училище імені П.І. Майбороди» Запорізької обласної ради Тетяна Володимирівна Шнайдер.
Після конкурсних виступів ансамблів журі визначило переможців у кожній номінації.
Номінація «Ансамблі малих форм»
І вікова група
І місце – тріо скрипалів: Малюга Єва, Барабан Тимур, Вітенко Маргарита (викладач Калітенко А. М., концертмейстер Котова Л.Б.), ДМШ №5;
ІІ місце – ансамбль скрипалів «Violinstars»: Фадіна Софія, Катрич Альона, Турчаненко Борис (викладач Бондаренко Г.О., концертмейстер Хилько М.О.), ДМШ №5;
ІІ місце – дует скрипалів «Рефрен»: Жданова Поліна, Повєрін Ілля (викладач Кирьянова І.Г., концертмейстер Федорова І.Ю.), ДМШ №8;
ІІІ місце – тріо скрипалів «Чарівні струни»: Головань Діана, Швагер Ангеліна, Бут Кира (викладач Рашкевич О.І., концертмейстер Чернєй І.В.), ДМШ №6;
Дипломант – дует скрипалів: Запорожець Поліна, Губенко Дар’я (викладач Різниченко С.І., концертмейстер Сімонова О.В.), ДШМ №3;
ІІ вікова група
І місце – ансамбль скрипалів «Мажорчики»: Варенік Аліса, Власова Анастасія, Гурова Марія, Завгородня Олександра (викладач Круглова О.Г., концертмейстур Сілецька В.В.), ДМШ №2;
І місце – дует віолончелістів: Редька Софія, Дребеда Іван (викладач Комарова Т.Г., концертмейстер Король О.М.), ДМШ №1;
ІІ місце – дует віолончелістів: Сухомлинський Олександр, Павленко Іван (викладач Комарова Т.Г., концертмейстер Король О.М.), ДМШ №1;
ІІ місце – дует скрипалів «Скерцозо»: Назарова Фатіма, Доля Богдан (викладач Стариковська І.В., концертмейстер Бондаренко О.С.), ДМШ №2;
ІІ місце – дует скрипалів: Прокоф’єва Марія, Музикант Олексій (викладач Музикант Г.І., концертмейстер Король О.М.), ДМШ №1;
ІІ місце – дует скрипалів: Єременко Софія, Акбарова Рузіхон (викладач Чуча Л.В., концертмейстер Соботович Т.Г.), ДМШ №1;
ІІІ місце – дует скрипалів: Агієнко Олексій, Симоненко Нікіта (викладач Окінська О.О., концертмейстер Кир’янов І.О.), ДМШ №1;
ІІІ місце – дует «Музикарики»: Ануліч Арсеній, Нікулін Іван (викладач Шестакова Н.В., Надтока О. В., конц. Долгая І.М.), ДМШ №4;
ІІІ місце – дует скрипалів: Івасенко Костянтин, Кавун Вероніка (викладач Сливко В.Б., Габуєва О.В., концертмейстер Русінкевич Н.М.), ДМШ №4;
ІІІ місце – ансамбль скрипалів «Аллегретто»: Смірнова Анна, Дяченко Євгенія, Рослік Софія (викладач Варнавська С.В., Ревуцький Я.А., концертмейстер Леміш О.М.), ДШМ №1;
Дипломант – дует скрипалів: Говоруха Марія, Пантелєєва Катерина (викладач Пономаренко Л.О., концертмейстер Бараннік Ю.В.), ДШМ №3;
Дипломант – ансамбль віолончелістів «Мелодіка»: Сазонова Катерина, Сазонова Наталія, Заічко Лілія, Зареф’янова Любов, Гавриленко Олеся (викладач Кулемзіна В.В., концертмейстер Кухалашвілі Л.В.), ДМШ №6.
Номінація «Ансамблі великі за складом»
І місце – ансамбль скрипалів старших класів «Хорта» (викладач Стариковська І.В., концертмейстер Бондаренко О.С.), ДМШ №2;
І місце – ансамбль скрипалів «Віолінки» (викладач Острецова Д.В., концертмейстер Свірідова Є.В.), ДМШ №5;
ІІ місце – ансамбль скрипалів старших класів «Бравіссімо» (викладач Окінська О.О., концертмейстер Кир’янов І.О.), ДМШ №1;
ІІ місце – ансамбль скрипалів «Віолінчики» (викладач Федорова І.О., концертмейстер Гойденко Н.С.), ДМШ №7;
ІІ місце – ансамбль віолончелістів «Веселі нотки» (викладач Кулемзіна В.В., концертмейстер Кухалашвілі Л.В.), ДМШ №6;
ІІІ місце – струнний ансамбль «TESORO» (викладач Бєлоконєва О.О., концертмейстер Галієва О.В.), ДШМ №4;
Дипломант – ансамбль скрипалів (викладач Гриценко О.В., концертмейстер Малій М.С.), ДШМ №2.
Також журі відзначило високу професійну майстерність концертмейстерів та нагородило дипломами «Кращий концертмейстер»:
- Король Ольгу Миколаївну – концертмейстера ДМШ №1;
- Кир’янова Ігоря Олександровича – концертмейстера ДМШ №1;
- Сілецьку Вікторію Вячеславівну – концертмейстера ДМШ №2;
- Котову Ларису Борисівну – концертмейстера ЗДМШ №5;
- Леміш Олену Миколаївну – концертмейстера ДШМ №1.
Щиро вітаємо всіх учасників мистецьких змагань та бажаємо їм творчого натхнення та подальших успіхів!